Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1127 προϊόντα.
Σύστημα Κλουβιών Κοτόπουλου Μπαταρία Στρώσης Αυγών Αυτόματη Ωοπαραγωγική Κότα H Τύπος 6 Επίπεδα / Δάπεδα
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα κλουβιών κοτόπουλου τύπων μπαταριών Χ στρώματος αυγών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Ο τύπος συστημάτων Χ κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών στρώματος κοτών γαλβάνισε 384 πουλιά/σύνολο
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά κοτόπουλου στρώματος σχεδίου συστημάτων κλουβιών ωοτόκων ορνίθων μπαταριών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Ένα κοτόπουλο μπαταριών στρώματος τύπων εγκλωβίζει τον αυτόματο ψευδάργυρο Cocating 275g/τετρ.μέτρο πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Ένα κοτόπουλο στρώματος μπαταριών τύπων εγκλωβίζει το αυτόματο σύστημα εξοπλισμού καλλιέργειας πουλε |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Ζεστό Ζαλβανισμένο Τετραγωνικό Κλουβί Κοτόπουλου Για Κοτόπουλο 17 Κοτόπουλα / Κελί
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Υλικό: | Επικεφαλίδα από χάλυβα με θερμό γαλβανισμό |
Τύπος κλουβιών Χ κοτόπουλου μπαταριών κοτετσιών κτηνοτροφικής παραγωγής 6 στρώματα
| Καθορισμένη ικανότητα: | 144/192/240/288 στρώματα |
|---|---|
| Ικανότητα ΚΥΤΤΑΡΩΝ: | 6 στρώματα |
| Εξαρτήματα: | υδροσωλήνας, υποστήριξη ποδιών, πότης θηλών |
Το βαρύ κλουβί κοτόπουλου με μπαταρία σχεδιάστηκε για να βελτιστοποιήσει την παραγωγή αυγών και να βελτιώσει την υγεία των πουλερικών στις εμπορικές εκμεταλλεύσεις
| Μέγεθος: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Περιοχή/πουλί: | 450 cm2 |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερα από 25 χρόνια |
10000 χάλυβας υλικό SONCAP εξοπλισμού Q235 κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών στρώματος αυγών που απαριθμείται
| Άλλο όνομα: | κλουβί 10000 στρώματος, σύστημα κλουβιών μπαταριών |
|---|---|
| Πατώματα/σειρές: | Ένας τύπος: 3/4 πατωμάτων Τύπος Χ: 3-9 σειρές |
| Πρότυπο: | Ένα κλουβί μπαταριών τύπων κλουβί μπαταριών τύπων χ |
Έγκριση χρήσης ISO9001 50000 πουλιών 5tiers μπαταριών κοτόπουλου κλουβιών ωοτόκων ορνίθων εξοπλισμού
| Λέξεις κλειδιά: | τιμή κλουβιών μπαταριών 50000, τιμή κλουβιών στρώματος, κλουβί 50000chicken |
|---|---|
| Επίπεδα/σειρές: | Ένας τύπος: 3, 4 σειρές Τύπος Χ: 3-10 σειρές |
| Τύπος: | Ένα κλουβί στρώματος τύπων, κλουβί στρώματος τύπων Χ |
Ζυγισμένο χάλυβα Ατμόσφαιρα πουλερικών Κλουβιά κοτόπουλου 3 στρώματα στρώματος αυγών Κλουβιά A4L-160
| Χρώμα: | ασημένιο λευκό |
|---|---|
| Αριθμός φωλιών: | 3-4 |
| Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας: | - Ναι, ναι. |
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών τύπων HDG Χ για τις ωοτόκες όρνιθες 3-10Tiers
| Όνομα προϊόντων: | εξοπλισμός αναπαραγωγής πουλερικών, ωοτόκες όρνιθες κλουβιών μπαταριών, κλουβί στρώματος κοτόπουλου |
|---|---|
| Επίπεδα/σειρές: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 σειρές |
| Τύπος: | κλουβί στρώματος κοτόπουλου τύπων χ |

