Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1128 προϊόντα.
3-9 ορόφους αγροκτήματα μπαταρίας Κλουβί κοτόπουλου με αυτόματο σύστημα
| Εφαρμογή: | κοτόπουλο σχαρών |
|---|---|
| Τύπος: | 3-9 όροφος |
| Πλεονέκτημα: | χαμηλό ισοζύγιο |
Πλήρως Αυτόματο Σύστημα Ελέγχου Περιβάλλοντος Κλωβών Κοτόπουλων Μπαταρίας με Διάρκεια Ζωής Πάνω από 25 Χρόνια Βελτιστοποιημένο για τις Σύγχρονες Ανάγκες της Πτηνοτροφίας
| Σειρά: | 3-8 βαθμίδα |
|---|---|
| Σχέδιο: | δωρεάν |
| Μέγεθος: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
Πλήρως αυτόματο σύστημα ελέγχου του περιβάλλοντος μπαταρία Κλουβιά κοτόπουλου με διάρκεια ζωής άνω των 25 ετών Λύση εκτροφής πουλερικών
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
Χωρητικότητα 72-108 Κοτόπουλα Κλωβός Μπαταρίας Κοτόπουλων Πλήρως Αυτόματο Σύστημα Ελεγχόμενου Περιβάλλοντος Περιοχή Πτηνού 450cm2 για Πτηνοτροφία
| Material: | Hot Dipped Galvanized |
|---|---|
| Area/Bird: | 450cm2 |
| Life span : | More Than 25 Years |
6 Βαθμός μπαταρίας Κλουβιά κοτόπουλου Μακροχρόνια υλικά Περισσότερα από 25 χρόνια διάρκεια ζωής Κατάλληλο για εντατική κατοικία πουλερικών
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
SGS 90-384 σύστημα 1950x2300x1500mm κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών πουλιών μέγεθος
| Άλλο όνομα: | κλουβί μπαταριών για τα στρώματα, ωοτόκες όρνιθες κλουβιών μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος: | Τύπος Χ & ένας τύπος |
| Υλικό: | q235 χάλυβας γεφυρών |
Γαλβανισμένο καλώδιο ένας τύπος 120 κλουβί κοτόπουλου μπαταριών πουλερικών πουλιών για τα στρώματα
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί μπαταριών πουλερικών στρώματος κοτόπουλου |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Ένα κλουβί στρώματος κοτόπουλου τύπων |
| Υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο, Q235 |
βάρος κλουβιών 150kgs κοτόπουλου μπαταριών στρώματος χάλυβα 450cm2/Bird Q235
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων: | σύστημα κλουβιών μπαταριών, κλουβί κοτόπουλου στρώματος μπαταριών, εξοπλισμός ωοτόκων ορνίθων κλουβι |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 εθνικός χάλυβας γεφυρών |
| Διάσταση: | 1800X600X410mm/650X625X500mm |
Φάρμα πουλερικών Q235 3 - χρήση αναπαραγωγής σχαρών κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών 4Tier
| Άλλο όνομα: | Κλουβί σχαρών μπαταριών, κλουβί κοτόπουλου σχαρών |
|---|---|
| Πρότυπο: | Q235 χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
| Διαδικασία επιφάνειας: | Γαλβανισμός καυτής εμβύθισης |
Αυτόματος τύπος 3 φαρμάτων πουλερικών Χ κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών σχαρών κοτετσιών σειρές 4 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Τύπος 3 σειρές 4 Χ κλουβί μπαταριών κοτόπουλου σχαρών σειρών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |

