Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1127 προϊόντα.
Τύπου H Μπαταρία πουλερικών Κλουβιά κοτόπουλου Αυτόματες ωοπαραγωγικές όρνιθες εκτροφής σε στρώματα αυγών 2mm
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο αγρόκτημα κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ που βάζει τα κλουβιά μπαταριών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Τύπου H Μπαταρία πουλερικών Κλουβιά κοτόπουλου Αυτόματες ωοπαραγωγικές όρνιθες εκτροφής σε στρώματα αυγών 2mm
| Ονομασία προϊόντος: | Αυτόματο αγρόκτημα κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ που βάζει τα κλουβιά μπαταριών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Αγελαδινό αγρόκτημα μπαταρία εξοπλισμός κλουβί κοτόπουλου 96 πουλιά / σύνολο
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Υλικό: | Δίκτυο συρματόσχοινου από χάλυβα, ζεστό/κρύο, γαλβανισμένο |
10000 στρώσεις μπαταρία κλουβί κοτόπουλου αυτόματο πόσιμο
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Υλικό: | Δίκτυο συρματόσχοινου από χάλυβα, ζεστό/κρύο, γαλβανισμένο |
Αυτόματο Τύπος H Ζυγισμένο αυγό Τάγμα κοτόπουλου μπαταρία Κλουβί κοτόπουλου για την εκτροφή πουλερικών Ο εξοπλισμός του σπιτιού
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα κοτόπουλου |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
5000 πτηνά Αυτοματοποιημένο Τύπο H Ζυγισμένο στρώμα μπαταρία Κλουβί κοτόπουλου Για την εκτροφή πουλερικών Οικιακό εξοπλισμό
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα κοτόπουλου |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Πλήρες αυτόματο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών κλουβιών πουλερικών τύπων Χ
| Όνομα προϊόντων: | Στρώσιμο κλουβί κοτόπουλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
Αυγό που βάζει το φάρμα πουλερικών συστημάτων κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών ένα γαλβανισμένο τύπος στρώμα 384 πουλιά/σύνολο
| Όνομα προϊόντων: | Ένα γαλβανισμένο τύπος αυγό στρώματος που βάζει το σύστημα κλουβιών μπαταριών κοτόπουλου |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Αβγό στρώμα μπαταρία Κλουβί κοτόπουλου για 30000 στρώματα Πλήρως αυτόματο σύστημα κλουβιών πουλερικών
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο σύστημα κλουβί πουλερικών στρώμα αυγών Κλουβί μπαταρίας κοτόπουλου |
|---|---|
| Κλειδιά: | κλουβί κοτόπουλου μπαταριών |
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
192 Κοτόπουλα / Σετ Τύπου H μπαταρία Κλουβί κοτόπουλου Κλουβί εκτροφής κοτόπουλου αυτόματο
| Ονομασία: | Φάρμα πουλερικών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τομέας πουλερικών |
| Χρήση: | Κοτόπουλες που γεννούν αυγά |

