Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1127 προϊόντα.
Q235 καυτό γαλβανίζοντας σύστημα 3-10 κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών σειρές για τις κότες
| Όνομα: | Σύστημα κλουβιών μπαταριών κοτόπουλου στρώματος |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 καυτός γαλβανισμός μετά από τη συγκόλληση |
| Τύπος: | A&H τύπος |
Σύστημα κλουβιού κοτόπουλου τύπου στρώματος μπαταρίας σε πτηνοτροφείο μεγάλης χωρητικότητας
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα κλουβιών μπαταριών στα πουλερικά |
|---|---|
| χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
Ένα κλουβί κοτόπουλου μπαταριών τύπων για τα πουλερικά 5Tiers Q235A αυτόματα
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά τύπων μπαταριών για το στρώμα κοτόπουλου πουλερικών |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
Ένα σύστημα κλουβιών κοτόπουλων με μπαταρία σε μεγάλο κάλυμμα σε κτηνοτροφικές εκμεταλλεύσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Κλουβιών με μπαταρίες στα πουλερικά |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
κλουβί κοτόπουλου μπαταριών 1480x1750x440mm
| Λέξεις κλειδιά: | κλουβιά μπαταριών για τις σχάρες, κλουβί κοτόπουλου σχαρών |
|---|---|
| Σειρά: | 4 πατώματα |
| Διάσταση κλουβιών: | 1480x1750x440mm |
192 πουλιά/καθορισμένο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών για τον εξοπλισμό καλλιέργειας πουλερικών σχαρών
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί κοτόπουλου κλουβιών μπαταριών πουλερικών για τη σχάρα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
192 κοτόπουλα/καθορισμένο κλουβί καλλιέργειας κοτόπουλου κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών τύπων Χ αυτόματα
| όνομα: | Φάρμα πουλερικών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τομέας πουλερικών |
| Χρήση: | Ωοτόκες όρνιθες αυγών |
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών πουλερικών για στρώματα και 120 στρώματα 10 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά μπαταριών για στρώματα και 120 κοτόπουλου κλουβιών στρώματα κλουβιών πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Αυτόματος τύπος 192 στρώματος Χ αυγών συστημάτων κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών ωοτόκων ορνίθων πουλιά
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα κλουβιών κοτόπουλου τύπων μπαταριών Χ στρώματος αυγών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Καυτό γαλβανισμένο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών για τη σχάρα 17 νεοσσοί/κύτταρο
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Καυτό γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |

