Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1128 προϊόντα.
Σίτιση χοανών κλουβιών κοτόπουλου στρώματος μπαταριών πουλερικών
| Εξαρτήματα: | τροφοδότης, κλουβί κοτόπουλου στρώματος, πλέγμα καλωδίων, πότης θηλών |
|---|---|
| Καθορισμένη ικανότητα: | 144/192/240/288 στρώματα |
| Μέγεθος κυττάρων: | 450*600*410mm |
Animal Broiler Battery Chicken Coop Cages Πουλερικά Κτηνοτροφικός Εξοπλισμός Α Τύπος
| Όνομα προϊόντων: | Ένα κοτέτσι κοτόπουλου κλουβιών μπαταριών τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Το αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας κλουβιών κοτόπουλου αυγών μπαταριών φαρμάτων πουλερικών γαλβάνισε 5 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί κοτόπουλου κλουβιών αυγών μπαταριών σίτισης γαλβανισμένο σύστημα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
10000 στρώσεις Μπαταρία Κλουβί πουλερικών Εκτροφείο όρνιθες που χρησιμοποιείται
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβί μπαταριών πουλερικών |
|---|---|
| χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
Αγροτικό σπίτι 4 κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών πουλερικών αυγών στρώματος σειρές για τη Νιγηρία Αφρική
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά πουλερικών στρώματος σχεδίου σπιτιών φαρμάτων πουλερικών κλουβιών κοτόπουλου αυγών στρώματος |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H
| Ονομασία προϊόντος: | Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών |
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
4 ύφος πλαισίων κλουβιών Q235A Χ κοτόπουλου στρώματος πουλερικών μπαταριών σειρών πλήρως αυτόματο
| Ονομασία προϊόντος: | 4 κλουβί κοτόπουλου πουλερικών μπαταριών ύφους πλαισίων σειρών Χ πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Πλήρως Αυτόματη Μπαταρία Κλουβί Κοτόπουλου Στρώματος Η Τύπου Αυγοπαραγωγής Όρνιθες 2mm
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρως αυτόματο κλουβί μπαταριών κοτόπουλου αυγών ωοτόκων ορνίθων τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Σειρές τύπων 4Tiers 6 κλουβιών Χ κοτόπουλου μπαταριών καλλιέργειας πουλερικών στρωμάτων
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου τύπων Χ |
Το κοτόπουλο μπαταριών στρώματος αυγών τύπων Χ εγκλωβίζει το 8 γαλβανισμένο σειρές χαλύβδινο σύρμα
| Όνομα προϊόντων: | Στρώμα αυγών κλουβιών κοτόπουλου |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο διπλό γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |

