Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1130 προϊόντα.
Αυτοματοποιημένη συγκομιδή πτηνών μπαταρία Κλουβί κοτόπουλου για κοτόπουλα Εξοπλισμός εκτροφής κοτόπουλου
| Ονομασία του προϊόντος: | Συσκευές εκτροφής κοτόπουλων μπαταρίες Κοτόπουλα Κλουβιά για κοτόπουλα |
|---|---|
| Τύπος: | Κλουβί σχαρών τύπων Χ |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά υλικά |
144 το κοτόπουλο μπαταριών κτηνοτρόφων σχαρών πουλιών εγκλωβίζει το στρώμα 3 σειρές ένα πλαίσιο
| Ονομασία προϊόντος: | 3 σειρές ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών κτηνοτρόφων σχαρών πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων |
A Type Battery Chicken Layer Cage 3 Tier 120 Capacity for Poultry in Dubai
| Ονομασία προϊόντος: | 3 σειρά 120 ικανότητα ένα κλουβί στρώματος κοτόπουλου τύπων για τα πουλερικά |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Ζυγισμένο στρώμα πουλερικών Κλουβί κοτόπουλων για αγροκτήματα Κλουβιά μπαταριών για πουλερικά Κλουβί κοτόπουλου
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα κοτόπουλου |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Το αγροτικό στρώμα 10000 πουλιών κοτόπουλων μπαταριών εγκλωβίζει μια καλλιέργεια πουλερικών τύπων
| Όνομα Prodcuct: | Ένα κλουβί αγροτικού στρώματος κοτόπουλων μπαταριών τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Ένας αυτόματος εξοπλισμός φαρμάτων πουλερικών κλουβιών κοτόπουλου στρώματος κοτών μπαταριών τύπων
| Όνομα προϊόντων: | Ένα αυτόματο κλουβί κοτόπουλου στρώματος κοτών μπαταριών τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Μεγάλος τύπος κλουβιών Χ κοτόπουλου στρώματος μπαταριών μεγέθους 65 X 62,5 εκατ.
| Όνομα προϊόντων: | Στρώσιμο κλουβί κοτόπουλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |

