Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ poultry environmental control system ] αγώνας 317 προϊόντα.
Αυτόματο κλουβί στρώματος κοτόπουλου πουλερικών τύπων Χ για για τα αγροκτήματα της Κένυας
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί στρώματος κοτόπουλου πουλερικών τύπων Χ |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Τύπος: | Ένα κλουβί ωοτόκων ορνίθων τύπων |
Αυτόματο σύστημα 4 σειρές 5 κλουβιών σχαρών κοτόπουλου υπόστεγο φαρμάτων πουλερικών τύπων σειρών Χ
| Όνομα προϊόντων: | 4 σειρές 5 ριγμένο αυτόματο σύστημα κλουβιών σχαρών κοτόπουλου σύγχρονου σχεδίου τύπων σειρών Χ φάρμ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
H Τύπος Chicken Layer Μπαταρία Κλουβί Εξοπλισμός Πτηνοτροφικής Φάρμας Αυτόματο 10 Επιπέδων
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί μπαταριών στρώματος κοτόπουλου εξοπλισμού φαρμάτων πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Layer Chicken Cage The Optimal Solution for Modern and Profitable Poultry Farming
| Χρήση: | Αγροτική παραγωγή πουλερικών |
|---|---|
| Τύπος: | κλουβί κοτόπουλου |
| Εγκατάσταση: | Εύκολο στην εγκατάσταση |
Συντήρηση θερμότητας κοτετσιών κοτόπουλου δομών χάλυβα φαρμάτων πουλερικών
| Θέση τοπικής υπηρεσίας: | Νότια Αφρική |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Αυγό σίτισης κοτόπουλου φαρμάτων πουλερικών που βάζει το κοτέτσι κοτόπουλου |
| Όνομα: | Αυγό τροφοδοτών κοτόπουλου που βάζει το κοτέτσι κοτόπουλου |
Αυτόματο κλουβί 4 σειρές 5000 κοτόπουλου στρώματος μπαταριών φαρμάτων πουλερικών τοποθέτηση αυγών πουλιών
| Όνομα προϊόντων: | 4 σειρές 5000 αυγό πουλιών που βάζει το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου στρώματος μπαταριών φαρμάτων πουλ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Πλήρως αυτόματο σύστημα ελέγχου του περιβάλλοντος κατάλληλο για την εκτροφή πουλερικών
| υλικό: | γαλβανισμένο εν θερμώ |
|---|---|
| Σειρά: | 3-8 βαθμίδα |
| Διαμόρφωση εξοπλισμού: | Πλήρως αυτόματο Περιβαλλοντικό Ελεγχόμενο Σύστημα |
Πουλάδα που εκτρέφει το σύγχρονο κλουβί κοτών Q235, πουλερικά SONCAP 90days που αυξάνει τον εξοπλισμό
| Λέξεις κλειδιά: | κλουβί εκτροφής πουλάδων νεοσσών στρώματος |
|---|---|
| Τύπος πλαισίων: | Χ, πλαίσιο Α |
| Υλικό κλουβιών: | q235, καμία παραμόρφωση |
H440mm λίπασμα που καθαρίζει το κλουβί 17birds νεοσσών μωρών χάλυβα Q235 για τα πουλερικά
| Λέξεις κλειδιά: | κλουβί επωαστικών μηχανών νεοσσών στρώματος αυγών |
|---|---|
| Υλικό κλουβιών: | q235 χάλυβας, ανθεκτικός |
| Τροφοδότης: | PVC, καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας, πιάτο ρύθμισης τροφοδοτών |
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών 1.2mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανικό σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών, αυτόματη αγροτική καθαρότερη μηχανή κοτόπουλου |
|---|---|
| Τύπος αφαίρεσης λιπάσματος: | Καθαρισμός ζωνών, scrapper σύστημα αφαίρεσης |
| Μηχανικό χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αθόρυβος |

