Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ poultry environmental control system ] αγώνας 317 προϊόντα.
Το στρώμα κοτόπουλου καλλιέργειας πουλερικών εγκλωβίζει το πλήρως αυτόματο αυγό τύπων συστημάτων Χ μπαταριών
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά στρώματος κοτόπουλου αυγών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Τύπος H 3 / 4 βαθμίδες Ζεστό Dip Ζυγισμένο αυτόματο στρώμα Κλουβί κοτόπουλου σε εξοπλισμό εκτροφής πουλερικών
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Κοτέτσι κοτόπουλου στρώματος HDG Q235, κλουβί μπαταριών πουλερικών 160 κοτών πουλιών
| Άλλο όνομα: | κλουβί μπαταριών στρώματος κοτόπουλου 160 πουλιών, κοτέτσι κοτόπουλου |
|---|---|
| Τύπος: | Τύπος Χ & ένας τύπος κλουβιού κοτετσιών κοτόπουλου |
| Υλικό: | Q235 εθνικός χάλυβας γεφυρών |
Το γαλβανισμένο κλουβί σχαρών πουλερικών τοποθέτησε το πολυ επίπεδο που προκατασκευάστηκε σε στρώματα
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |
Πλήρως αυτόματο ζώο τύπων αγροτικού εξοπλισμού Χ κλουβιών πουλερικών κοτόπουλου σχαρών
| Όνομα προϊόντων: | Ζωικό κλουβί πουλερικών κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Χρώμα: | ασημένιο λευκό |
4 ύφος πλαισίων κλουβιών Q235A Χ κοτόπουλου στρώματος πουλερικών μπαταριών σειρών πλήρως αυτόματο
| Όνομα προϊόντων: | 4 κλουβί κοτόπουλου πουλερικών μπαταριών ύφους πλαισίων σειρών Χ πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Κλουβιά μπαταρίας για να γεννούν οι κόρες στο σπίτι της φάρμας πουλερικών κατασκευασμένα με ζεστό γαλβανισμένο χάλυβα.
| Ονομασία: | Κλουβιά τροφοδοσίας κοτόπουλων για στρώματα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
Κλωβός Όρνιθας Στρώσης: Η Τέλεια Λύση για την Εκτροφή Όρνιθων Στρώσης στην Πτηνοτροφική σας Φάρμα
| Χρήση: | Αγροτική παραγωγή πουλερικών |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Τύπος: | Ενα είδος |
σύστημα κλουβιών μπαταριών πουλερικών 90birds/Set 1.5m3 για την αυτόματη σίτιση YXB4H120 σχαρών
| Όνομα: | κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αγροτικού εξοπλισμού σχαρών με το αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1500mmx1000mmx440mm |
| Εφαρμογή: | τομέας σχαρών πουλερικών, εμπορικό αγρόκτημα κοτόπουλου |
Κλουβιά ωοτόκων ορνίθων αγροτικών πουλερικών κοτόπουλου στρώματος αυγών μπαταριών κατασκευαστών
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά ωοτόκων ορνίθων αγροτικών πουλερικών κοτόπουλου στρώματος αυγών μπαταριών κατασκευαστών |
|---|---|
| Υλικό: | Καυτό γαλβανισμένος ή κρύο που γαλβανίζεται |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |

