Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ poultry environmental control system ] αγώνας 317 προϊόντα.
SGS Χ εξοπλισμού σχαρών μπαταριών καλωδίων 36mm κλουβί φαρμάτων πουλερικών τύπων
| Λέξεις κλειδιά: | κλουβί φαρμάτων πουλερικών εξοπλισμού κοτόπουλου μπαταριών στρώματος σχαρών τύπων χ |
|---|---|
| Γούρνα τροφών: | γαλβανισμένοι τροφοδότες αργιλίου, πάχος 1.0mm |
| Υδροσωλήνες: | σωλήνες νερού 25mm τετραγωνικοί ή στρογγυλοί |
3-8 οι κότες σειρών καλλιεργούν το αυτόματους σύστημα και τον πότη SONCAP τροφοδοσίας πουλερικών
| Άλλο όνομα: | κλουβί κοτόπουλου στρώματος euipment σίτισης σπιτιών πουλερικών sytsem για το αγρόκτημα ωοτόκων ορνί |
|---|---|
| Στρώματα κλουβιών: | 3 έως 8 σειρές του κλουβιού κοτόπουλου στρώματος |
| Τροφοδότης του κλουβιού: | PVC, καυτός γαλβανισμένος χάλυβας, χάλυβας ψευδάργυρος-αργιλίου |
Γαλβανίζοντας την αυτόματη σχάρα κλουβιών φαρμάτων πουλερικών κοτόπουλου κρέατος εγκλωβίστε 272 πουλιά
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |
9 σίτιση χοανών κλουβιών κοτόπουλου στρώματος μπαταριών πουλερικών σειρών
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τα στρώματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
Κλουβί κοτόπουλου με υψηλή πυκνότητα τροφοδοσίας με ζεστό καλωδιωμένο στρώμα αυγών για εκτροφή πουλερικών
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
A / Κλουβιά πουλερικών στρώματος τύπων Χ, αυγό κοτόπουλου 54-384 HDG που βάζουν τη μηχανή
| Λέξεις κλειδιά: | κλουβί στρώματος κοτόπουλου 4 σειρών, τιμή κλουβιών στρώματος κοτόπουλου |
|---|---|
| Μορφή: | A/H τύπος |
| Ικανότητα πουλιών: | 54-384 πουλιά του κλουβιού στρώματος κοτόπουλου |
Σίτιση χοανών κλουβιών κοτόπουλου στρώματος μπαταριών πουλερικών Soncap 3-8tiers
| Όνομα προϊόντων: | κλουβιά στρώματος για την πώληση, αγροτικό κλουβί κοτών μπαταριών |
|---|---|
| Μορφή: | Τύπος Χ ή Α |
| Ικανότητα πουλιών: | 54-384 πουλιά του κλουβιού στρώματος |
Πολυ σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών σειρών αυτόματο για τη σχάρα 1800x1200x410mm μέγεθος
| Λέξεις κλειδιά: | πουλερικών κλουβιά κοτόπουλου πλαισίων σίτισης multi-tier χ για το σύστημα ανύψωσης στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος κλουβιών: | 1800x1200x410mm, 650x1250x440mm |
| Διάμετρος πλέγματος καλωδίων: | 36mm, χάλυβας χαμηλού άνθρακα q235 |
380V 3 κλουβί στρώματος τύπων πουλερικών Χ κλουβιών κοτόπουλου αγροτικού στρώματος φάσης
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τα στρώματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
Χ κλουβί σχαρών πουλερικών κρέατος μιας ημέρας για το αγρόκτημα κοτόπουλου
| όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τα στρώματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |

