Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ poultry environmental control system ] αγώνας 317 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο σύστημα ελέγχου του περιβάλλοντος μπαταρία Κλουβιά κοτόπουλου με διάρκεια ζωής άνω των 25 ετών Λύση εκτροφής πουλερικών
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
46000m3/H ανεμιστήρας αγροτικού βιομηχανικός εξαερισμού κοτόπουλου 1270mm σύστημα υπόστεγων ελέγχου πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Περιβαλλοντικός ανεμιστήρας εξαερισμού συστημάτων ελέγχου αγροτικών πουλερικών κοτόπουλου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1380x1380x450mm |
| Dia. από τις λεπίδες: | 1270mm |
6 Βαθμός μπαταρίας Κλουβιά κοτόπουλου Μακροχρόνια υλικά Περισσότερα από 25 χρόνια διάρκεια ζωής Κατάλληλο για εντατική κατοικία πουλερικών
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
Το βαρύ κλουβί κοτόπουλου με μπαταρία σχεδιάστηκε για να βελτιστοποιήσει την παραγωγή αυγών και να βελτιώσει την υγεία των πουλερικών στις εμπορικές εκμεταλλεύσεις
| Μέγεθος: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Περιοχή/πουλί: | 450 cm2 |
| Διάρκεια ζωής: | Περισσότερα από 25 χρόνια |
Ανθεκτικό κλουβί κοτόπουλου στρώσης για πτηνοτροφία, παρέχοντας βέλτιστο χώρο και αερισμό για μεγιστοποίηση της παραγωγής αυγών και της υγείας των πουλερικών
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ζεστή βουτιά γαλβανισμένη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 650x1250x440 χιλιοστά |
| Επίπεδα: | 3/4/5/6/8 |
Το στρώμα σπιτιών πουλερικών νεοσσός 180/240 μωρό εγκλωβίζει έναν τύπο με τους τροφοδότες
| Keywodrs: | κλουβί επωαστικών μηχανών νεοσσών μωρών σπιτιών πουλερικών με τους πότες και τους τροφοδότες |
|---|---|
| Τύπος: | Ένας τύπος |
| Ικανότητα/σύνολο: | 180 ή 240 πουλιά |
Q235 κλουβί φαρμάτων πουλερικών
| άλλο όνομα: | αυτόματο κλουβί πουλερικών κοτόπουλου φαρμάτων πουλερικών για τα στρώματα και τις σχάρες αυγών |
|---|---|
| Υλικό κλουβιών: | Q235 εθνικός χάλυβας γεφυρών, καμία κάμψη |
| Επιφάνεια κλουβιών: | διπλή γαλβανισμένη επεξεργασία κρύας ή καυτής εμβύθισης μετά από τη συγκόλληση |
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών πουλάδων, αυτόματος εξοπλισμός πουλερικών στρώματος 3/4 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοματοποιημένος εξοπλισμός κλουβιών κοτόπουλου πουλάδων καλλιέργειας πουλερικών στρώματος |
|---|---|
| Υλικό καλωδίων κλουβιών: | q235, μη εύκολα να παραμορφώσουν |
| Πατώματα κλουβιών: | 3 ή 4 σειρές |
3-6mm Wire Battery Broiler Equipment SGS Τύπος H Κλουβί πουλερικών
| Κλειδιά: | Τύπος h κοτόπουλο στρώσης μπαταρίας εξοπλισμός κοτόπουλου κλουβί εκτροφής πουλερικών |
|---|---|
| Γούρνα τροφών: | Τυλιγμένα τροφοδοτικά αλουμινίου, πάχους 1,0 mm |
| Σωλήνες νερού: | Τετράγωνοι ή στρογγυλοί σωλήνες νερού 25 mm |
Q235 κλουβί καλλιέργειας πουλερικών
| Λέξεις κλειδιά: | κλουβί αγροτικών καυτό γαλβανισμένο σχαρών κοτόπουλου |
|---|---|
| Σειρές/στρώματα: | 3 ή 4 πουλερικών στρώματα σχαρών κλουβιών |
| Χρήση: | κοτόπουλο, σχάρες πουλερικών |

