Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ poultry environmental control system ] αγώνας 317 προϊόντα.
Κλουβί εκτροφής νεοσσών πουλερικών, μπαταρία κλουβί κοτόπουλου 4/3 σειρά
| Άλλο όνομα: | κλουβί νεοσσών μωρών μπαταριών φαρμάτων πουλερικών, κλουβί κοτόπουλου ημέρας |
|---|---|
| Σειρές: | 3 ή 4 σειρές του κλουβιού επωαστικών μηχανών |
| Υλικό: | q235 χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
Αυτόματος τροφοδότης κλουβιών κοτόπουλου συστημάτων τροφοδοσίας πουλερικών
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |
Layer Chicken Farming Poultry Equipment Manufacturers Battery Chicken Cages
| Όνομα προϊόντων: | κλουβί κοτόπουλου μπαταριών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
Αγροτική εκμετάλλευση πουλερικών μπαταρία στρώμα αυγών Κλουβιά κοτόπουλων αυτόματα τύπου Α τύπου H Κλουβιά πουλερικών
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα κοτόπουλου |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Γαλβανισμένος εξοπλισμός φαρμάτων πουλερικών κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών σχαρών για το κοτόπουλο κρέατος
| Όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένος εξοπλισμός φαρμάτων πουλερικών κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών σχαρών για το κοτόπουλο κ |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Κλουβί σχαρών πλαισίων Χ |
| Επιφάνεια πλέγματος καλωδίων: | Καυτό γαλβανισμένο κλουβί σχαρών |
Ζεστό γαλβανισμένο 3/4/5 στρώσεις στρώμα κοτόπουλου / κλουβί κοτόπουλου για εκτροφή πουλερικών
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Τύπος H στρώμα κλουβί κοτόπουλου αυτόματο εξοπλισμό πουλερικών μπαταρία κλουβί για το στρώμα κοτόπουλο
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Γαλβανισμένο κλουβί κοτόπουλου σχαρών 380V 120/150 για SGS πουλερικών πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο γαλβανισμένο κλουβί κοτόπουλου σχαρών μπαταριών για το σχέδιο σπιτιών πουλερικών πώλησης |
|---|---|
| Τύπος: | κλουβί κοτόπουλου σχαρών του τύπου/του πλαισίου χ |
| Μέγεθος κλουβιών: | 1000x1000x440, 1500x1000x440, 890x1250x440mm |
Σειρές τύπων 4Tiers 6 κλουβιών Χ κοτόπουλου μπαταριών καλλιέργειας πουλερικών στρωμάτων
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου τύπων Χ |
Χ αγροτικές ωοτόκες όρνιθες κοτόπουλου στρώματος αυγών κλουβιών μπαταριών πουλερικών τύπων αυτόματες 5 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματα κλουβιά μπαταριών πουλερικών αγροτικών ωοτόκων ορνίθων κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |

