Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ poultry environmental control system ] αγώνας 317 προϊόντα.
SGS 380V 50Hz αυτόματο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών με το μεταφορέα ζωνών
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών περιττωμάτων καθαρό με το μεταφορέα ζωνών |
|---|---|
| Υλικό μηχανών: | Πιάτο ψευδάργυρος-αργιλίου, καυτό βυθισμένο φύλλο Glavanized |
| Οδηγώντας μηχανή: | 1.5KW, 380V, 3Phase, 50Hz ή προσαρμόζεται |
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών 1.75m 1.5kw HDG για το κλουβί μπαταριών
| Λέξεις κλειδιά: | Το καθαρίζοντας λίπασμα εξοπλισμού λιπάσματος φαρμάτων πουλερικών αφαιρεί το σύστημα |
|---|---|
| Καθαρίζοντας τύπος λιπάσματος: | Συλλέκτης λιπάσματος ζωνών ή μεταλλουργικών ξυστρών |
| Υλικό: | Καυτό γαλβανισμένος ή ανοξείδωτο, ψευδάργυρος-αργίλιο |
χρήση κλουβιών κοτόπουλου συστημάτων Χ ζωνών λιπάσματος πουλερικών 1.4m 1.75m αυτόματη
| Λέξεις κλειδιά: | Σύστημα ζωνών λιπάσματος πουλερικών |
|---|---|
| Καθαρίζοντας τύπος λιπάσματος: | Συλλέκτης λιπάσματος ζωνών ή μεταλλουργικών ξυστρών |
| Υλικό: | Καυτό γαλβανισμένος ή ανοξείδωτο, ψευδάργυρος-αργίλιο |
Καυτό Ζυγισμένο Αυτοματοποιημένο Τάγμα Αβγών Κοτόπουλο Για Αγροτική Σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
10000 αυγών μπαταριών στρώματα κλουβιών κοτόπουλου στην καλλιέργεια πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | κλουβί κοτόπουλου μπαταριών |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
Καυτό Ζυγισμένο Σύστημα Κλουβιών για την Αγροτική Αγροτική Ατμόσφαιρα
| Ονομασία: | Κλουβιά τροφοδοσίας κοτόπουλων για στρώματα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
90 Κοτόπουλα Αγροτική Σπίτι Σκελετό μπαταρία Κλουβί για την ωοθήκη
| Ονομασία: | Κλουβιά τροφοδοσίας κοτόπουλων για στρώματα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
2-3rows σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών για την καλλιέργεια ζωικού κεφαλαίου SONCAP που απαριθμείται
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανικός εξοπλισμός πουλερικών ζωικού κεφαλαίου λιπάσματος καθαρίζοντας αυτοματοποιημένος μηχανή |
|---|---|
| Τρόπος αφαίρεσης απορριμάτων: | Αφαίρεση λιπάσματος μεταλλουργικών ξυστρών, καθαρισμός λιπάσματος ζωνών |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Νέο προϊόν 2021 |
ISO9001 σύστημα κατανάλωσης πουλερικών, αυτόματος πότης θηλών κοτόπουλου 360degree
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρως αυτόματο σύστημα κατανάλωσης πουλερικών στρώματος αυγών κλουβιών κοτόπουλου |
|---|---|
| Τύπος κλουβιού: | Στρώματα αυγών κλουβιών κοτόπουλου τύπων Α ή Χ |
| Υλικό σωλήνων νερού: | Πλαστική εφαρμοσμένη μηχανική |
Εξοπλισμός 90 καλλιέργειας κοτόπουλου τομέων πουλερικών κλουβί στρώματος τύπων πουλιών Χ
| Εξαρτήματα: | τροφοδότης, κλουβί κοτόπουλου στρώματος, πλέγμα καλωδίων, πότης θηλών |
|---|---|
| Καθορισμένη ικανότητα: | 144/192/240/288 στρώματα |
| Μέγεθος κυττάρων: | 450*600*410mm |

