Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 1 2mm poultry manure removal system ] αγώνας 191 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματος τύπος εξοπλισμού Χ καλλιέργειας στρώματος αυγών κλουβιών πουλερικών κοτόπουλου μπαταριών
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί πουλερικών κοτόπουλου μπαταριών τύπων Χ πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Πτηνοτροφείο Layer Cage H Type Full Automatic Chicken 6 Tiers
| Ονομασία προϊόντος: | Φτηνό Χ στρώματος φαρμάτων πουλερικών κλουβιών κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων πλήρες αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών στρώματος αυγών συστημάτων κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών τύπων Χ πλήρως αυτόματος
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών στρώματος αυγών συστημάτων κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών τύπων Χ |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου αυγών τύπων Χ |
Εξοπλισμός καλλιέργειας σχαρών γραμμών σίτισης πουλερικών με τους αυτόματους τροφοδότες και τους πότες
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα γραμμών σίτισης πουλερικών εξοπλισμού καλλιέργειας σχαρών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
Το αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας κλουβιών κοτόπουλου αυγών μπαταριών φαρμάτων πουλερικών γαλβάνισε 5 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί κοτόπουλου κλουβιών αυγών μπαταριών σίτισης γαλβανισμένο σύστημα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Αυτόματα πουλερικά αγροτικών ωοτόκων ορνίθων κλουβιών μπαταριών κοτόπουλου στρώματος αυγών
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματα κλουβιά μπαταριών πουλερικών αγροτικών ωοτόκων ορνίθων κοτόπουλου στρώματος αυγών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Αυτόματος τύπος εξοπλισμού Χ πουλερικών Ε.Α.Ε. κλουβιών αγροτικών κοτών κοτόπουλου στρώματος αυγών
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί αγροτικών ωοτόκων ορνίθων κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εξοπλισμός αγροτικών πουλερικών κοτόπουλου Ε.Α.Ε. για την πώληση |
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
Αυτόματο φάρμα πουλερικών συστημάτων ανύψωσης κοτόπουλου τύπων Χ για την αναπαραγωγή στρώματος σχαρών
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος μπαταριών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Μέγεθος κλουβιών: | 1800x1200x2140mm, 1800x1200x2790mm |
A Type Battery Chicken Layer Cage 3 Tier 120 Capacity for Poultry in Dubai
| Ονομασία προϊόντος: | 3 σειρά 120 ικανότητα ένα κλουβί στρώματος κοτόπουλου τύπων για τα πουλερικά |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Αυτόματο σύστημα κλουβιών κοτόπουλου στρώματος αυγών φαρμάτων πουλερικών 65 X 62,5 X 44 εκατ.
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Τύπος: | Κλουβί στρώματος τύπων Χ |
| Σειρές: | 3,4,5,6,8 σειρές |

