Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 1 2mm poultry manure removal system ] αγώνας 191 προϊόντα.
Τύπος 4 Στάθμοι / Ορόφοι 128, 160 πουλιά ανά σύνολο Κλουβί στρώματος πουλερικών για τοποθέτηση αυγών
| Ονομασία του προϊόντος: | Τύπος 4 Στάσεις/Στάθματα 128, 160 πουλιά ανά σύνολο Κλουβί στρώματος πουλερικών για την τοποθέτηση α |
|---|---|
| Πλαίσιο κλουβιού: | στρώμα κλουβί κοτόπουλου με σχήμα U ατσάλινος σταθμός |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με περιεκτικότητα σε περιεχόμενο άνω του 1 kg |
Τύπος 4 Στάθμοι / Ορόφοι 128, 160 πουλιά ανά σύνολο Κλουβί στρώματος πουλερικών για τοποθέτηση αυγών
| Ονομασία προϊόντος: | Τύπος 4 Στάσεις/Στάθματα 128, 160 πουλιά ανά σύνολο Κλουβί στρώματος πουλερικών για την τοποθέτηση α |
|---|---|
| Πλαίσιο κλουβιού: | στρώμα κλουβί κοτόπουλου με σχήμα U ατσάλινος σταθμός |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με περιεκτικότητα σε περιεχόμενο άνω του 1 kg |
160 πουλιά ένας εξοπλισμός καλλιέργειας αυγών πουλερικών κοτών κλουβιών πουλερικών τύπων
| Όνομα προϊόντων: | A Type 160 Birds Layer Chicken Cage Hens Εξοπλισμός εκτροφής αυγών πουλερικών |
|---|---|
| Πλαίσιο κλουβιού: | Χάλυβας τύπου U |
| Υλικό κλουβιών: | κλουβί διπλού κρύου ή θερμού γαλβανισμένου στρώματος |
Το κοτόπουλο στρώματος μπαταριών τύπων Χ εγκλωβίζει τα αυτόματα φάρματα πουλερικών αυγών 10 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματα κλουβιά κοτόπουλου στρώματος μπαταριών φαρμάτων πουλερικών αυγών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
160 Πτηνά Τύπου Α Κλουβί πουλερικών Κύκνες Εργαλεία εκτροφής αυγών πουλερικών
| Ονομασία προϊόντος: | Τύπος 160 Πτηνών στρώμα Κλουβί κοτόπουλου Κουκουβάγιες Τεχνολογία εκτροφής πουλερικών αυγών |
|---|---|
| Πλαίσιο κλουβιού: | Χάλυβα τύπου U |
| Υλικό κλουβιών: | Δύο κρύα ή ζεστά καλωδιωμένα στρώματα κλουβιών |
Χ αγροτικές ωοτόκες όρνιθες κοτόπουλου στρώματος αυγών κλουβιών μπαταριών πουλερικών τύπων αυτόματες 5 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματα κλουβιά μπαταριών πουλερικών αγροτικών ωοτόκων ορνίθων κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Τύπος 4 κλουβιών μπαταριών κοτόπουλου εξοπλισμού πουλερικών Χ σειρές για τα στρώματα
| Όνομα προϊόντων: | Τύπος 4 εξοπλισμού Χ πουλερικών κλουβιά μπαταριών κλουβιών κοτόπουλου σειρών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Εξοπλισμός αναπαραγωγής πουλερικών ωοτόκων ορνίθων κλουβιών μπαταριών κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ
| Όνομα προϊόντων: | Ωοτόκες όρνιθες κλουβιών μπαταριών στρώματος κοτόπουλου αυγών τύπων εξοπλισμού Χ αναπαραγωγής πουλερ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
A Type Animal Poultry Layer Chicken Cage Equipment Farm For Chicken House
| Όνομα προϊόντων: | Ένας εξοπλισμός ζώων και φαρμάτων πουλερικών κλουβιών κοτόπουλου στρώματος τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Πουλερικών αναπαραγωγής στρώματος κοτόπουλου αυτόματο σύστημα χαλύβδινων συρμάτων κλουβιών γαλβανισμένο εξοπλισμός
| Όνομα προϊόντων: | Πουλερικών αναπαραγωγής γαλβανισμένα εξοπλισμός κλουβιά κοτόπουλου στρώματος χαλύβδινων συρμάτων αυτ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |

