Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 1 2mm poultry manure removal system ] αγώνας 191 προϊόντα.
Αργίλιο 2mm ψευδάργυρου μηχανή Siemens συστημάτων συλλογής αυγών πουλερικών κοτόπουλου
| Λέξεις κλειδιά: | Αυτόματη μηχανή συλλογής αυγών ψευδάργυρος-αργιλίου |
|---|---|
| Σύστημα κίνησης: | Μηχανή Siemens ή Wanxin |
| Συλλέκτης αυγών: | καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα |
Τύπου H Μπαταρία πουλερικών Κλουβιά κοτόπουλου Αυτόματες ωοπαραγωγικές όρνιθες εκτροφής σε στρώματα αυγών 2mm
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο αγρόκτημα κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ που βάζει τα κλουβιά μπαταριών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Τύπου H Μπαταρία πουλερικών Κλουβιά κοτόπουλου Αυτόματες ωοπαραγωγικές όρνιθες εκτροφής σε στρώματα αυγών 2mm
| Ονομασία προϊόντος: | Αυτόματο αγρόκτημα κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων Χ που βάζει τα κλουβιά μπαταριών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Πλήρως Αυτόματη Μπαταρία Κλουβί Κοτόπουλου Στρώματος Η Τύπου Αυγοπαραγωγής Όρνιθες 2mm
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρως αυτόματο κλουβί μπαταριών κοτόπουλου αυγών ωοτόκων ορνίθων τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Καθαρίζοντας μηχανή απορριμάτων πουλερικών τύπων Χ, SGS 1.5-3kw αυτόματος εξοπλισμός πουλερικών στρώματος
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών τύπων Χ, καθαρίζοντας Remover λιπάσματος τύπων ζωνώ |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Κλουβί κοτόπουλου πουλερικών τύπων Χ |
| Remover λιπάσματος: | Καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
Καθαρίζοντας μηχανή φαρμάτων πουλερικών ZN-Al, εμπορικός εξοπλισμός πουλερικών 380V 3Phase
| Όνομα: | Σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών του κλουβιού μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος: | Καθαρισμός τύπων ζωνών, καθαρισμός τύπων Scrapper |
| Υλικό: | Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πιάτο ZN-Al πινάκων |
Μηχανή καθαρισμού εκτροφής πουλερικών Zn-Al, 380V 3 φάσης Εμπορικός εξοπλισμός πουλερικών
| Ονομασία: | Σύστημα απομάκρυνσης κοπριάς από μπαταρία |
|---|---|
| Τύπος: | Καθαρισμός τύπου ζώνης, Καθαρισμός τύπου σκραπτήρα |
| Υλικό: | Ζεστή Ζαλβανική Πίνακα/ Πλάκα Zn-Al |
Μηχανή καθαρισμού εκτροφής πουλερικών Zn-Al, 380V 3 φάσης Εμπορικός εξοπλισμός πουλερικών
| Ονομασία: | Σύστημα απομάκρυνσης κοπριάς από μπαταρία |
|---|---|
| Τύπος: | Καθαρισμός τύπου ζώνης, Καθαρισμός τύπου σκραπτήρα |
| Υλικό: | Ζεστή Ζαλβανική Πίνακα/ Πλάκα Zn-Al |
Αυτόματη μεταλλουργική ξύστρα λιπάσματος HDG, εξοπλισμός αυτοματοποίησης πουλερικών ISO9001 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα κλουβιών πουλερικών ζωνών λιπάσματος πουλερικών συστημάτων PP αφαίρεσης λιπάσματος |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Πλαίσιο Α ή Χ του κλουβιού πουλερικών |
| Υλικό κλουβιών: | Καυτό γαλβανίζοντας κλουβί ωοτόκων ορνίθων |
Καθαρίζοντας εξοπλισμός 2.1m πλάτος 30cm φαρμάτων πουλερικών κοτόπουλου τύπων Χ βάθος
| Όνομα: | Αυτοματοποιημένο στρώμα που αυξάνει το σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος κλουβιών κοτόπουλου για τα φάρμα |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Κλουβί κοτετσιών κοτόπουλου τύπων Χ |
| Συλλέκτης απορριμάτων: | Καθαριστής λιπάσματος τρόπων ζωνών |

