Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 1 2mm poultry manure removal system ] αγώνας 191 προϊόντα.
Αυτόματο σύστημα 4 σειρές 5 κλουβιών σχαρών κοτόπουλου υπόστεγο φαρμάτων πουλερικών τύπων σειρών Χ
| Όνομα προϊόντων: | 4 σειρές 5 ριγμένο αυτόματο σύστημα κλουβιών σχαρών κοτόπουλου σύγχρονου σχεδίου τύπων σειρών Χ φάρμ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
0.75kw τύπος 4 Χ αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών σειρών HDG για το κλουβί στρώματος κοτόπουλου
| Όνομα: | τύπος 4 χ αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών σειρών για το κλουβί αγροτικού στρώματος κοτόπουλο |
|---|---|
| Ταΐζοντας υλικό: | Καυτός γαλβανισμένος χάλυβας |
| Δύναμη της μηχανής: | 0.75KW |
Αυτόματος εξοπλισμός πουλερικών με σύστημα κλουβιού μπαταριών κλειστού σπιτιού κοτόπουλου στην Τανζανία
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματος εξοπλισμός πουλερικών συστημάτων κλουβιών μπαταριών στην Τανζανία |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου αυγών τύπων Χ |
Αυτόματος τύπος ποτών Χ κλουβιών αγροτικού κοτόπουλου στρώματος πουλερικών της Ουγκάντας
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί αγροτικού κοτόπουλου στρώματος τύπων ποτών Χ πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Το στρώμα κοτόπουλου καλλιέργειας πουλερικών εγκλωβίζει το πλήρως αυτόματο αυγό τύπων συστημάτων Χ μπαταριών
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά στρώματος κοτόπουλου αυγών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
3 οι σειρές 96 κοτόπουλο μπαταριών φαρμάτων πουλερικών στρώματος πουλιών εγκλωβίζουν έναν τύπο με τον αυτόματο πότη θηλών
| Όνομα προϊόντων: | Ένας τύπος 3 σειρές 96 κλουβί κοτόπουλου μπαταριών φαρμάτων πουλερικών στρώματος πουλιών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Ζωικά κλουβιά 2mm κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ για το φάρμα πουλερικών 8 Leves/πατώματα
| Όνομα προϊόντων: | Ζωικά κλουβιά τύπων Χ για το φάρμα πουλερικών στρώματος αυγών κλουβιών κοτόπουλου πουλερικών κλουβιώ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Ένα κλουβί στρώματος πουλερικών μπαταριών χάλυβα μορφής του U κλουβιών αναπαραγωγής κοτόπουλου στρώματος πλαισίων
| Όνομα προϊόντων: | Ένα κλουβί στρώματος πουλερικών μπαταριών χάλυβα μορφής του U κλουβιών καλλιέργειας αναπαραγωγής στρ |
|---|---|
| Τύπος κλουβιού: | Μπορούν να παρέχονται τύποι Α και Η |
| Γούρνα τροφών: | Καθαρό υλικό PVC, χάλυβας ZN-Al ή γαλβανισμένος χάλυβας |
Ένα στρώμα πλαισίου κλουβί μπαταρίας κοτόπουλου γαλβανισμένος χάλυβας εν θερμώ για πτηνοτροφείο
| Όνομα προϊόντων: | Ένα κλουβί μπαταριών κοτόπουλου στρώματος πλαισίων για το φάρμα πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Πλέγμα καλωδίων κλουβιών κοτόπουλου στρώματος 120 αυγών ένας τύπος εξοπλισμού πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα καλωδίων κοτόπουλου ένα κλουβί στρώματος αυγών τύπων του εξοπλισμού πουλερικών |
|---|---|
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
| Σειρές: | 3 ή 4 σειρές |

