Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 1 2mm poultry manure removal system ] αγώνας 191 προϊόντα.
4 κλουβί μπαταριών στρώματος αυγών κοτόπουλου σειρών για το φάρμα πουλερικών αυτόματο Q235 της Τανζανίας
| Ονομασία προϊόντος: | 4 κλουβί μπαταριών στρώματος αυγών κοτόπουλου σειρών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου αυγών τύπων Χ |
54-384 Πτηνά/Σάτ Πτηνών Κλουβί, SONCAP Συστήματα μπαταριών της εκτροφής πουλερικών
| Άλλο όνομα: | κλουβί με μπαταρία εκτροφή πουλερικών, κοτέτσι στρώσης αυγών, κλουβί με μπαταρία στρώσης |
|---|---|
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου με μπαταρία, τύπου H, τύπου A |
| Υλικό: | Ζαλβανωμένα με ζεστό βύθισμα, ζαλβανωμένα με διπλό κρύο |
Εξοπλισμός 90 καλλιέργειας κοτόπουλου τομέων πουλερικών κλουβί στρώματος τύπων πουλιών Χ
| Εξαρτήματα: | τροφοδότης, κλουβί κοτόπουλου στρώματος, πλέγμα καλωδίων, πότης θηλών |
|---|---|
| Καθορισμένη ικανότητα: | 144/192/240/288 στρώματα |
| Μέγεθος κυττάρων: | 450*600*410mm |
Πουλάδα που εκτρέφει το σύγχρονο κλουβί κοτών Q235, πουλερικά SONCAP 90days που αυξάνει τον εξοπλισμό
| Λέξεις κλειδιά: | κλουβί εκτροφής πουλάδων νεοσσών στρώματος |
|---|---|
| Τύπος πλαισίων: | Χ, πλαίσιο Α |
| Υλικό κλουβιών: | q235, καμία παραμόρφωση |
Το ενωμένο στενά κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων καλωδίων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Το κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm |
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
Το ενωμένο στενά κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων καλωδίων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Το κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm |
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
Υπεργυρωμένο στρώμα με ζεστό βύθισμα Κλουβί κοτόπουλου τύπου H Εξοπλισμός εκτροφής πουλερικών
| Χρήση: | Αγροτική παραγωγή πουλερικών |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 54 πουλιά σε 384 πουλιά |
| Ειδικότητα: | Περιβαλλοντικά φιλικό |
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών μπαταριών τύπων Χ αυτόματο για το φάρμα πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί κοτόπουλου σχαρών μπαταριών τύπων Χ για το φάρμα πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
Ένας τύπος 4 σειρές/πατώματα 128, 160 πουλιά ανά καθορισμένο κλουβί στρώματος πουλερικών για τη γέννηση των αυγών
| Όνομα προϊόντων: | Ένας τύπος 4 επιπέδων/ορόφων 128, 160 πτηνά ανά σετ Κλουβί στρώσεων πουλερικών για ωοτοκία |
|---|---|
| Πλαίσιο κλουβιού: | στρώση κλουβί κοτόπουλου με ατσάλινη βάση σε σχήμα U |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | διπλό γαλβανισμένο εν ψυχρώ ή εν θερμώ μετά από επεξεργασία συγκόλλησης |
Αυτόματο κλουβί πουλερικών τύπων Χ για το κοτόπουλο, κλουβί σχαρών
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |

