Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 2 5mm poultry cage ] αγώνας 98 προϊόντα.
Το κοτόπουλο στρώματος αυγών 160 πουλιών εγκλωβίζει τους εξοπλισμούς τύπων για τα φάρματα πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος αυγών τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Καθαρίζοντας μηχανή φαρμάτων πουλερικών ZN-Al, εμπορικός εξοπλισμός πουλερικών 380V 3Phase
| Όνομα: | Σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών του κλουβιού μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος: | Καθαρισμός τύπων ζωνών, καθαρισμός τύπων Scrapper |
| Υλικό: | Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πιάτο ZN-Al πινάκων |
SGS 380V 50Hz αυτόματο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών με το μεταφορέα ζωνών
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών περιττωμάτων καθαρό με το μεταφορέα ζωνών |
|---|---|
| Υλικό μηχανών: | Πιάτο ψευδάργυρος-αργιλίου, καυτό βυθισμένο φύλλο Glavanized |
| Οδηγώντας μηχανή: | 1.5KW, 380V, 3Phase, 50Hz ή προσαρμόζεται |
Αυτόματη τοποθέτηση 8tiers πλαισίων κλουβιών Χ κοτόπουλου στρώματος κοτών φαρμάτων πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο κλουβί κοτόπουλου στρώματος κλουβιών ωοτόκων ορνίθων πλαισίων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Μηχανή καθαρισμού εκτροφής πουλερικών Zn-Al, 380V 3 φάσης Εμπορικός εξοπλισμός πουλερικών
| Ονομασία: | Σύστημα απομάκρυνσης κοπριάς από μπαταρία |
|---|---|
| Τύπος: | Καθαρισμός τύπου ζώνης, Καθαρισμός τύπου σκραπτήρα |
| Υλικό: | Ζεστή Ζαλβανική Πίνακα/ Πλάκα Zn-Al |
Μηχανή καθαρισμού εκτροφής πουλερικών Zn-Al, 380V 3 φάσης Εμπορικός εξοπλισμός πουλερικών
| Ονομασία: | Σύστημα απομάκρυνσης κοπριάς από μπαταρία |
|---|---|
| Τύπος: | Καθαρισμός τύπου ζώνης, Καθαρισμός τύπου σκραπτήρα |
| Υλικό: | Ζεστή Ζαλβανική Πίνακα/ Πλάκα Zn-Al |
1.5kw σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών μηχανών περιττωμάτων αποβλήτων τύπων ζωνών για |
|---|---|
| Υλικό ζωνών: | Ζώνη λιπάσματος PP, πάχος 1.2mm |
| Καθαρίζοντας μηχανή λιπάσματος: | Καυτός γαλβανισμένος χάλυβας ή χάλυβας ψευδάργυρος-αργιλίου |
Καθαρίζοντας μηχανή απορριμάτων πουλερικών τύπων Χ, SGS 1.5-3kw αυτόματος εξοπλισμός πουλερικών στρώματος
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών τύπων Χ, καθαρίζοντας Remover λιπάσματος τύπων ζωνώ |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Κλουβί κοτόπουλου πουλερικών τύπων Χ |
| Remover λιπάσματος: | Καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
3PH 1mm καυτή γαλβανισμένη SGS συστημάτων συλλογής αυγών πουλερικών χάλυβα έγκριση
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο αυγό μεταφορέων ζωνών αυγών που συλλέγει τη μηχανή για το σύστημα κλουβιών μπαταριών στρώμα |
|---|---|
| Αυγό που συλλέγει το υλικό μηχανών: | καυτός που βυθίζεται το γαλβανισμένο ή δευτερεύον πιάτο ψευδάργυρος-αργιλίου |
| Χρώμα ζωνών αυγών: | άσπρο ή γκρίζο χρώμα, με το κόκκινο, κίτρινος, μπλε, και τις Πράσινες Γραμμές |
χρήση κλουβιών κοτόπουλου συστημάτων Χ ζωνών λιπάσματος πουλερικών 1.4m 1.75m αυτόματη
| Λέξεις κλειδιά: | Σύστημα ζωνών λιπάσματος πουλερικών |
|---|---|
| Καθαρίζοντας τύπος λιπάσματος: | Συλλέκτης λιπάσματος ζωνών ή μεταλλουργικών ξυστρών |
| Υλικό: | Καυτό γαλβανισμένος ή ανοξείδωτο, ψευδάργυρος-αργίλιο |

