Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 2 5mm poultry cage ] αγώνας 98 προϊόντα.
3-4 κλουβί μπαταριών κοτόπουλου εξοπλισμού SONCAP Moden σχαρών πουλερικών στρωμάτων
| Όνομα προϊόντων: | το αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας εξοπλισμού σχαρών κλουβιών κοτόπουλου φαρμάτων πουλερικών |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Τύπος Χ και Α κλουβιού σχαρών |
| Στρώματα κλουβιών: | 3 ή 4 στρώματα του εξοπλισμού σχαρών |
Πολυ εξοπλισμός Cleanout σπιτιών πουλερικών σειρών, σύστημα κλουβιών μπαταριών 1.2mm 220v
| Όνομα προϊόντων: | Multi-Tier αυτόματος εξοπλισμός πουλερικών στρώματος για τον καθαρισμό λιπάσματος κοπριάς πουλερικών |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ: | Νέο προϊόν 2021 |
| Μηχανή συλλεκτών κοπριάς: | Καυτός ZN-Al ή 275g που γαλβανίζεται steet |
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών 1.75m 1.5kw HDG για το κλουβί μπαταριών
| Λέξεις κλειδιά: | Το καθαρίζοντας λίπασμα εξοπλισμού λιπάσματος φαρμάτων πουλερικών αφαιρεί το σύστημα |
|---|---|
| Καθαρίζοντας τύπος λιπάσματος: | Συλλέκτης λιπάσματος ζωνών ή μεταλλουργικών ξυστρών |
| Υλικό: | Καυτό γαλβανισμένος ή ανοξείδωτο, ψευδάργυρος-αργίλιο |
4 κλουβί μπαταριών στρώματος αυγών κοτόπουλου σειρών για το φάρμα πουλερικών αυτόματο Q235 της Τανζανίας
| Ονομασία προϊόντος: | 4 κλουβί μπαταριών στρώματος αυγών κοτόπουλου σειρών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου αυγών τύπων Χ |
54-384 Πτηνά/Σάτ Πτηνών Κλουβί, SONCAP Συστήματα μπαταριών της εκτροφής πουλερικών
| Άλλο όνομα: | κλουβί με μπαταρία εκτροφή πουλερικών, κοτέτσι στρώσης αυγών, κλουβί με μπαταρία στρώσης |
|---|---|
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου με μπαταρία, τύπου H, τύπου A |
| Υλικό: | Ζαλβανωμένα με ζεστό βύθισμα, ζαλβανωμένα με διπλό κρύο |
Ο τύπος συστημάτων Χ κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών στρώματος κοτών γαλβάνισε 384 πουλιά/σύνολο
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά κοτόπουλου στρώματος σχεδίου συστημάτων κλουβιών ωοτόκων ορνίθων μπαταριών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Πολυεπίπεδο εξοπλισμό καθαρισμού πουλερικών, 1.2mm 220v σύστημα κυψελών μπαταρίας
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυεπίπεδο αυτόματο εξοπλισμό πουλερικών για τον καθαρισμό κοπριάς πουλερικών |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2021 |
| Μηχανή συλλογής κοπριάς: | Zn-Al ή 275g καυτό επικαλυμμένο καύσιμο |
Γαλβανισμένο κλουβί κοτόπουλου σχαρών 380V 120/150 για SGS πουλερικών πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο γαλβανισμένο κλουβί κοτόπουλου σχαρών μπαταριών για το σχέδιο σπιτιών πουλερικών πώλησης |
|---|---|
| Τύπος: | κλουβί κοτόπουλου σχαρών του τύπου/του πλαισίου χ |
| Μέγεθος κλουβιών: | 1000x1000x440, 1500x1000x440, 890x1250x440mm |
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών 1.2mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανικό σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών, αυτόματη αγροτική καθαρότερη μηχανή κοτόπουλου |
|---|---|
| Τύπος αφαίρεσης λιπάσματος: | Καθαρισμός ζωνών, scrapper σύστημα αφαίρεσης |
| Μηχανικό χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αθόρυβος |
4 κλουβί μπαταριών στρώματος αυγών κοτόπουλου σειρών για το φάρμα πουλερικών αυτόματο Q235 της Τανζανίας
| Όνομα προϊόντων: | 4 κλουβί μπαταριών στρώματος αυγών κοτόπουλου σειρών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου αυγών τύπων Χ |

