Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 2 5mm poultry cage ] αγώνας 98 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματη κλουβιά γέννησης κοτόπουλων Κλουβιά στρώσης αυγών Κλουβιά για την Αφρική Φάρμες πουλερικών
| Άλλο όνομα: | Πλήρως αυτόματη κλουβιά γέννησης κοτόπουλου Κλουβιά στρώσης αυγών κοτόπουλου για την Αφρική Φάρμες π |
|---|---|
| Στάση κλουβιάς: | Χάλυβα τύπου U |
| Γούρνα τροφών: | Καθαρό υλικό PVC, σίδηρο Zn-Al ή γαλβανισμένο σίδηρο |
380V 3 κλουβί στρώματος τύπων πουλερικών Χ κλουβιών κοτόπουλου αγροτικού στρώματος φάσης
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τα στρώματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
Πλήρως αυτόματη κλουβιά γέννησης κοτόπουλων Κλουβιά στρώσης αυγών Κλουβιά για την Αφρική Φάρμες πουλερικών
| Άλλο όνομα: | Πλήρως αυτόματη κλουβιά γέννησης κοτόπουλου Κλουβιά στρώσης αυγών κοτόπουλου για την Αφρική Φάρμες π |
|---|---|
| Στάση κλουβιάς: | Χάλυβα τύπου U |
| Γούρνα τροφών: | Καθαρό υλικό PVC, σίδηρο Zn-Al ή γαλβανισμένο σίδηρο |
Εξοπλισμός καλλιέργειας κοτόπουλου τομέων πουλερικών 54 πουλιά ένα κλουβί στρώματος τύπων
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τα στρώματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
3 κλουβί στρώματος τύπων πουλερικών Χ κλουβιών κοτόπουλου αγροτικού στρώματος φάσης
| Εξαρτήματα: | τροφοδότης, κλουβί κοτόπουλου στρώματος, πλέγμα καλωδίων, πότης θηλών |
|---|---|
| Καθορισμένη ικανότητα: | 144/192/240/288 στρώματα |
| Μέγεθος κυττάρων: | 450*600*410mm |
Q235 εξοπλισμός καλλιέργειας κοτόπουλου, 384 πουλιά/καθορισμένο κλουβί στρώματος τύπων Χ
| όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |
Εξοπλισμός 90 καλλιέργειας κοτόπουλου τομέων πουλερικών κλουβί στρώματος τύπων πουλιών Χ
| Εξαρτήματα: | τροφοδότης, κλουβί κοτόπουλου στρώματος, πλέγμα καλωδίων, πότης θηλών |
|---|---|
| Καθορισμένη ικανότητα: | 144/192/240/288 στρώματα |
| Μέγεθος κυττάρων: | 450*600*410mm |
Σύγχρονα αυτόματα 144 πουλιά που βάζουν τον εξοπλισμό καλλιέργειας πουλερικών κλουβιών κοτών μπαταριών
| Όνομα προϊόντων: | Τοποθέτηση του κλουβιού κοτών μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | H/A πλαίσιο |
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κλουβί στρώματος κοτόπουλου καυτής ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
Το ενωμένο στενά κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων καλωδίων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Το κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm |
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
Το ενωμένο στενά κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων καλωδίων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Το κλουβί Q235A κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ γαλβάνισε το αγροτικό κλουβί κοτόπουλου 2mm |
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |

