Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1128 προϊόντα.
Αυτόματο κλουβί 4 σειρές 5000 κοτόπουλου στρώματος μπαταριών φαρμάτων πουλερικών τοποθέτηση αυγών πουλιών
| Όνομα προϊόντων: | 4 σειρές 5000 αυγό πουλιών που βάζει το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου στρώματος μπαταριών φαρμάτων πουλ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Automatic Chicken Battery Layer Cage Poultry Farming Shaped H Small Stacked
| Όνομα προϊόντων: | Το Χ διαμόρφωσε το μικρό συσσωρευμένο κλουβί κοτόπουλου στρώματος |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
Ωοτόκες όρνιθες βυθισμένο κρύο 8Tiers κλουβιών κοτόπουλου αυγών στρώματος μπαταριών τύπων Χ
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί κοτόπουλου ωοτόκων ορνίθων αυγών κοτόπουλου αυγών στρώματος μπαταριών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
A Type Battery Chicken Layer Cage 3 Tier 120 Capacity for Poultry in Dubai
| Όνομα προϊόντων: | 3 σειρά 120 ικανότητα ένα κλουβί στρώματος κοτόπουλου τύπων για τα πουλερικά |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Τύπος που γεννούν κόρες στρώμα κλουβί κοτόπουλου μπαταρία κτηνοτροφείο πουλερικών αυγό για την Τανζανία
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβί κοτόπουλου με στρώσεις αυγών τύπου ωοπαραγωγών ορνίθων για την Τανζανία |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Μέγεθος κλουβιών: | 195*230*150cm, 215*230*200cm |
Ζυγισμένα Κλουβιά Κοτόπουλου Τύπου 4 Τάξης H Τύπου 4 Τάξης Μεγάλου στρώματος Για Κλουβιά Κοτόπουλου
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα κοτόπουλου |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Ζεστό γαλβανισμένο τύπου Α τύπου H τύπου 3/4 στρώματος κλουβί κοτόπουλου πουλερικών για γεωργικό εξοπλισμό
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Τυφανωμένο αυτόματο 4 στρώσεων μπαταρία πουλερικά κλουβί κοτόπουλο στρώση κοτόπουλο εξοπλισμός εκτροφής για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Q235 Ζυγισμένο τύπου Α στρώση μπαταρίας Κλουβιά κοτόπουλου Αυτοματοποιημένα αυγά Σύστημα εξοπλισμού εκτροφής πουλερικών
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Ζεστό Ζαλβανισμένα Αυτοματοποιημένα Κλουβιά Κοτόπουλου στρώμα αυγών μπαταρία κλουβί γεωργικό εξοπλισμό συλλογή αυγών σύστημα απολύμανσης
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |

