Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1128 προϊόντα.
Ζεστό γαλβανισμένο κτηνοτροφείο πουλερικών που γεννούν κοτόπουλα Σύστημα εξοπλισμού αυτόματη μπαταρία στρώμα Κλουβί κοτόπουλου
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Τύπος H στρώμα κλουβί κοτόπουλου αυτόματο εξοπλισμό πουλερικών μπαταρία κλουβί για το στρώμα κοτόπουλο
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Τύπος H στρώμα κλουβί κοτόπουλου αυτόματο εξοπλισμό πουλερικών μπαταρία κλουβί για το στρώμα κοτόπουλο
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Ζεστό γαλβανισμένο κτηνοτροφείο πουλερικών που γεννούν κοτόπουλα Σύστημα εξοπλισμού αυτόματη μπαταρία στρώμα Κλουβί κοτόπουλου
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Τύπος H Τύπος μπαταρίας στρώμα Κλουβιά κοτόπουλου Αυτοματοποιημένο σύστημα εξοπλισμού εκτροφής πουλερικών αυγών
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Στρώματα εξοπλισμού κλουβιών κοτόπουλου HDG 3 ή 4, πουλερικών κλουβιών μπαταριών
| Λέξεις κλειδιά: | αυτόματος εξοπλισμός κλουβιών κοτόπουλου σχεδίου σπιτιών φαρμάτων πουλερικών σχαρών |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ: | κλουβί κοτόπουλου νέων προϊόντων 2021 |
| Διάσταση κλουβιών: | 1500x1000x440, 1000x1000x440, 1480x1750x440 |
Σύγχρονα αυτόματα 144 πουλιά που βάζουν τον εξοπλισμό καλλιέργειας πουλερικών κλουβιών κοτών μπαταριών
| Όνομα προϊόντων: | Τοποθέτηση του κλουβιού κοτών μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | H/A πλαίσιο |
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κλουβί στρώματος κοτόπουλου καυτής ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
Free Design Provide A Type Layer Chicken Cage
| Όνομα προϊόντων: | Στρώσιμο κλουβί κοτόπουλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Ζεστό/κρύο γαλβανισμένο συρμάτινο πλέγμα |
120 πουλιά μια εγκατάσταση κλουβιών κοτόπουλου στρώματος τύπων παρέχουν
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |
3 σειρά 120 κλουβί μπαταριών κλουβιών κοτόπουλου ωοτόκων ορνίθων πουλιών με τη θηλή για τα αγροκτήματα στρωμάτων
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 3 σειρά 120 κλουβί μπαταριών κλουβιών κοτόπουλου ωοτόκων ορνίθων πουλιών με τη θηλή για τα αγροκτήμα |
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |

