Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ soncap broiler equipment ] αγώνας 206 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο ζώο τύπων αγροτικού εξοπλισμού Χ κλουβιών πουλερικών κοτόπουλου σχαρών
| Όνομα προϊόντων: | Ζωικό κλουβί πουλερικών κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Χρώμα: | ασημένιο λευκό |
Εξοπλισμός εκτροφής πουλερικών Ζεστό γαλβανισμένο H τύπου αυτόματο σύστημα μπαταρία Broiler Κλουβί κοτόπουλου
| Δυναμικότητα: | 90-120 Κοτόπουλα κοτόπουλο κλουβί |
|---|---|
| Σύστημα εξαερισμού: | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός φωλιών: | 3-4 |
Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H
| Ονομασία προϊόντος: | Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H Τύπος H |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών |
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
Εξοπλισμός εκτροφής πουλερικών Ζεστό γαλβανισμένο H τύπου αυτόματο σύστημα μπαταρία Broiler Κλουβί κοτόπουλου
| Δυναμικότητα: | 90-120 Κοτόπουλα κοτόπουλο κλουβί |
|---|---|
| Σύστημα εξαερισμού: | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός φωλιών: | 3-4 |
Μπαταρία 50000 στρώματα 5 υλικό χάλυβα συστημάτων HDG κλουβιών σχαρών σειρών
| Πληροφορίες προϊόντων: | σύστημα κλουβιών μπαταριών για τις σχάρες και τα στρώματα |
|---|---|
| Τύπος: | κλουβί κοτόπουλου του τύπου χ |
| Ικανότητα: | 54, 72, 90, 108, 144 πουλιά |
3 σειρές 4 αυτόματο σύστημα κλουβιών σχαρών κοτόπουλου φαρμάτων πουλερικών σχαρών τύπων σειρών Χ
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
Πλήρως αυτόματο κλουβί 5000 φαρμάτων πουλερικών σχαρών μπαταρία τύπων Χ για το κοτόπουλο
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί μπαταριών τύπων Χ για το κοτόπουλο σχαρών |
|---|---|
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
| Σειρές: | 3 ή 4 σειρές |
Κλουβιά κοτόπουλου σχαρών κρέατος με την αυτόματη σίτιση πουλερικών
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά σχαρών με την αυτόματη σίτιση πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A το καυτό /Cold βύθισε το γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων |
144 το κοτόπουλο μπαταριών κτηνοτρόφων σχαρών πουλιών εγκλωβίζει το στρώμα 3 σειρές ένα πλαίσιο
| Ονομασία προϊόντος: | 3 σειρές ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος κλουβιών κοτόπουλου μπαταριών κτηνοτρόφων σχαρών πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων |
Ένας πλήρης αυτόματος εξοπλισμός καλλιέργειας σπιτιών κλουβιών κοτόπουλου σχαρών πουλερικών τύπων
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρης αυτόματος ένα σπίτι κλουβιών κοτόπουλου σχαρών πουλερικών τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων |

