Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ iso9001 poultry manure removal system ] αγώνας 545 προϊόντα.
10-12m/Min σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών ζωνών αθόρυβο για το αγρόκτημα κοτόπουλου
| Λέξεις κλειδιά: | Καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης λιπάσματος ζωνών αγροτικών πουλερικών κοτόπουλου |
|---|---|
| Μέθοδοι: | remover λιπάσματος ζωνών τρόπος |
| Καθαρότερη μηχανή λιπάσματος: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος ή ψευδάργυρος-αργίλιο |
4 αγροτικό κλουβί πλάτους συστημάτων 1800/2100mm αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών σειρών
| Λέξεις κλειδιά: | Αυτόματα απορρίματα αφαίρεσης λιπάσματος που συλλέγουν το σύστημα |
|---|---|
| Απορρίματα που συλλέγουν τον τρόπο: | Συλλέκτης λιπάσματος μεταλλουργικών ξυστρών |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Νέο προϊόν 2021 |
Σύστημα απομάκρυνσης κοπριάς πουλερικών 4 βαθμίδων πλάτος 1800 / 2100 mm Κλουβί αγροκτήματος
| Κλειδιά: | Σύστημα αυτόματης απομάκρυνσης κοπριάς και συλλογής απορριμμάτων |
|---|---|
| Τρόπος συλλογής απορριμμάτων: | Συλλέκτης κοπριάς |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2021 |
Κλουβί 4 σύστημα 36mm τύπων του U αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών πατωμάτων καλώδιο διαμέτρων
| Όνομα: | Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών ποδιών κλουβιών τύπων του U με το συλλέκτη αφαίρεσης λιπάσματος |
|---|---|
| Στρώμα κλουβιών: | 3 ή 4 πατώματα του κλουβιού μπαταριών στρώματος |
| Πλέγμα καλωδίων κλουβιών: | καλώδιο διαμέτρων 36mm |
Κλουβί τύπου U 4 ορόφους Σύστημα απομάκρυνσης κοπριάς πουλερικών 3-6mm Διαμέτρου σύρμα
| Ονομασία: | Κλουβί τύπου U Τάκοι μπαταρίας Κλουβί κοτόπουλου με συλλέκτη απομάκρυνσης κοπριάς |
|---|---|
| στρώμα κλουβιού: | 3 ή 4 ορόφους στρώματος μπαταρίας κλουβί |
| Δαχτυλίδι κλουβιών: | Σύρμα διαμέτρου 3-6 mm |
Καυτή βυθισμένη γαλβανισμένη μηχανή Siemens εξοπλισμού αφαίρεσης λιπάσματος 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών που αυτοματοποιείται |
|---|---|
| Καθαρίζοντας τρόπος αποβλήτων: | Καθαριστής λιπάσματος τρόπων ζωνών PP |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Νέο προϊόν 2021 |
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος 6mm αυτόματο
| Όνομα: | Ζωικό σύστημα κλουβιών μπαταριών αφαίρεσης λιπάσματος εξοπλισμού καλλιέργειας ζωικού κεφαλαίου |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Α, διαμορφωμένη Χ δομή του κλουβιού μπαταριών |
| Υλικό κλουβιών: | Q235 εθνικός χάλυβας γεφυρών |
Αντι εξοπλισμός αφαίρεσης απορριμάτων πουλερικών γήρανσης HDG 1m1.8m πλάτος ζωνών
| Λέξεις κλειδιά: | Καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης λιπάσματος ζωνών αγροτικών πουλερικών κοτόπουλου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αντι γήρανση, αντοχή |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Νέο προϊόν 2021 |
χρήση κλουβιών κοτόπουλου συστημάτων Χ ζωνών λιπάσματος πουλερικών 1.4m 1.75m αυτόματη
| Λέξεις κλειδιά: | Σύστημα ζωνών λιπάσματος πουλερικών |
|---|---|
| Καθαρίζοντας τύπος λιπάσματος: | Συλλέκτης λιπάσματος ζωνών ή μεταλλουργικών ξυστρών |
| Υλικό: | Καυτό γαλβανισμένος ή ανοξείδωτο, ψευδάργυρος-αργίλιο |
αυτόματο σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος ζωνών 1.2mm, εξοπλισμός σπιτιών κοτόπουλου 10-12m/Min
| Λέξεις κλειδιά: | Ζώνες που καθαρίζουν για τα φάρματα πουλερικών, καθαρίζοντας μηχανή μεταφορέων ζωνών λιπάσματος |
|---|---|
| Υλικό ζωνών λιπάσματος: | Υλικό PP, εισαγόμενο, πάχος 1.2mm |
| Πλάτος ζωνών: | 1m, 1.2m, 1.25m, 1.5m, 1.75m σύμφωνα με το μέγεθος κλουβιών |

