Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ chicken poultry control shed system ] αγώνας 76 προϊόντα.
Το στρώμα και το κοτόπουλο σχαρών εγκλωβίζουν έναν τύπο και τον τύπο 3 Χ σειρές 4 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Ανεφοδιασμός εργοστασίων ένας τύπος και τύπος 3 σειρές 4 Χ στρώμα σειρών και κλουβί κοτόπουλου σχαρώ |
|---|---|
| Materiall: | Q235 ένα καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου σχαρών τύπων Χ |
Σύστημα κλουβιών κοτόπουλου στρώσεων τύπου H Q235A Αυτόματη μπαταρία αυγού κότας ωοπαραγωγής
| Ονομασία προϊόντος: | Αυτόματο σύστημα κλουβιών κοτόπουλου τύπων μπαταριών Χ στρώματος αυγών ωοτόκων ορνίθων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων Χ |
4 εξοπλισμός σχαρών μπαταριών τύπων πορτών q235 Χ 3 στρώματα υπόστεγων πουλερικών
| Λέξεις κλειδιά: | αυτόματο αγρόκτημα κοτόπουλου σχεδίου υπόστεγων πουλερικών εξοπλισμού σχαρών τύπων χ |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ: | Νέο προϊόν 2021 |
| Μέγεθος κλουβιών: | 1500x1000x440mm, 1000x1000x440mm |
Αυτόματο σύστημα γραμμών σίτισης πουλερικών εξοπλισμού καλλιέργειας σχαρών 45mm 4pan/3m
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο σύστημα γραμμών σίτισης πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Χοάνη κακίας: | 60KG, 70KG, 90KG |
4 πουλιά ανά καυτό συστημάτων κλουβιών μπαταριών κυττάρων που βυθίζεται γαλβανισμένος
| Ονομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |
Καυτός γαλβανίζοντας 6 σειρές 204 αύξηση κοτόπουλου κλουβιών σχαρών πουλιών
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τη σχάρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τη σχάρα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τη σχάρα |
Μέταλλο 4 εκτροφή κλουβιών επωαστικών μηχανών νεοσσών σειρών από 1 ημέρα σε 16 εβδομάδες
| Λέξεις κλειδιά: | μικρό κλουβί νεοσσών μωρών |
|---|---|
| Σειρές: | 4 πατώματα/επίπεδα |
| Χαρακτηριστικά: | αυτόματο υδάτινο σύστημα, αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας, αυτόματο |
Μεγάλο μεγέθους νεώτερο σχεδίου Χ τύπων μπαταριών πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων κλουβιών γαλβανισμένο
| Όνομα προϊόντων: | Στρώσιμο κλουβί κοτόπουλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Καυτό/κρύο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
4m/Set εξοπλισμός σχαρών
| Άλλο όνομα: | τα πουλερικά αυτόματου ελέγχου έριξαν τον εξοπλισμό σχαρών για το κοτόπουλο κρέατος |
|---|---|
| Υλικό: | καυτός γαλβανισμένος χάλυβας |
| Ταΐζοντας τηγάνι: | 16 πλέγμα, 4pan/3m |

