Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ battery chicken cage ] αγώνας 1130 προϊόντα.
Q235 χάλυβας γεφυρών ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος πλαισίων για το αγρόκτημα κοτόπουλου
| Όνομα προϊόντων: | Στρώσιμο κλουβί κοτόπουλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Ζεστό/κρύο γαλβανισμένο συρμάτινο πλέγμα |
Το βαθύ γαλβανισμένο αυγό που βάζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος προλαμβάνει τη μόλυνση ασθενειών
| Όνομα προϊόντων: | Στρώσιμο κλουβί κοτόπουλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Ζεστό/κρύο γαλβανισμένο συρμάτινο πλέγμα |
Σύστημα κλουβιών κοτόπουλου στρώματος μπαταριών Chicekns HDG 96 στρώματος ένας τύπος
| Χρήση: | κλουβί κοτόπουλου αγροτικού ανοξείδωτου κοτόπουλου |
|---|---|
| Χρήση: | Κοτόπουλο |
| Υλικό: | Q235 κλουβί κοτόπουλου ανοξείδωτου χαλύβδινων συρμάτων |
Καυτός κλουβιών Q235A κοτόπουλου σχαρών μωρών που βυθίζεται 4 σειρές 100 * 150 * 44 εκατ.
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί κοτόπουλου μωρών |
| Υλικό: | Q235A καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
195x41x41cm 90, 120 Πουλιά στρώμα Κλουβί κοτόπουλου Εργαλεία εκτροφής πουλερικών
| Ονομασία προϊόντος: | 195x38x38cm, 195x41x41cm 90, 120 Πουλιά στρώμα Κλουβί κοτόπουλου Εξοπλισμός εκτροφής πουλερικών |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών: | Τύπος στρώματος κλουβίου κοτόπουλου |
| Υλικό σύρματος: | Ψυχρή/ζεστή γαλβανική μετά τη διαδικασία συγκόλλησης |
Βαθιά γαλβανισμένη στρώση τοποθέτησης αυγών Κλουβί κοτόπουλου Προλαμβάνει τη μόλυνση από ασθένειες
| Ονομασία προϊόντος: | Κλουβί κοτόπουλου στρώσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Υλικό: | Δίκτυο συρματόσχοινου από χάλυβα, ζεστό/κρύο, γαλβανισμένο |
Ανθεκτικό και ανθεκτικό υψηλής πυκνότητας θερμό γαλβανισμένο στρώμα αυγών Κλουβί κοτόπουλου για την εκτροφή πουλερικών σας
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Q235 Ζεστό γαλβανισμένο αυτόματο τύπου Α τύπου H Ατμόσφαιρα
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Κλουβιά κοτόπουλου στρώμα αυγών εξοπλισμός πουλερικών στρώμα κλουβιά κοτόπουλου αυτόματο εξοπλισμό καλλιέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |
Q235 Τεχνουργήματα εκτροφής γαλοπούλων από ζυθοποιία Τύπου H Γάμες ωοπαραγωγής Κοτόπουλα Κλουβί κοτόπουλου για στρώματα
| Ονομασία προϊόντος: | Πλήρως αυτόματο κλουβί για αυγά πουλερικών και κοτόπουλα |
|---|---|
| Υλικό σύρματος κλουβιάς: | Χάλυβα γέφυρας Q235, πάχος 3-6 mm |
| Επιφάνεια σύρματος πλέγματος: | Ζεστό ή κρύο γκάλβωση |

