Όλα τα Προϊόντα
-
Κλουβί κοτόπουλου μπαταριών
-
Κλουβί κοτόπουλου στρώματος
-
Κλουβί κοτόπουλου σχαρών
-
Κλουβί νεοσσών μωρών
-
Κλουβί πουλερικών
-
Εξοπλισμός σχαρών
-
Αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας πουλερικών
-
σύστημα κατανάλωσης πουλερικών
-
σύστημα αφαίρεσης λιπάσματος πουλερικών
-
σύστημα συλλογής αυγών πουλερικών
-
περιβαλλοντικό σύστημα ελέγχου πουλερικών
-
Εξοπλισμός καλλιέργειας πουλερικών
-
_κ. Umar JibrilΈχουμε συνεργαστεί με το ασημένιο αστέρι από το έτος 2011, η πρώτη γραμμή κλουβιών αγροτικού στρώματος κοτόπουλού μας είναι επίσης πολύ ισχυρή μέχρι στιγμής. Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικά κλουβιά, είμαι πολύ ικανοποιημένος. -
Ο κ. BryanΤο κλουβί κοτόπουλου μπαταριών αστεριών Siver αξίζει στη διαταγή: Πέρυσι συνεργαστήκαμε πρώτη φορά στην καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει το κλουβί κοτόπουλου στρώματος. Εξεπλάγην πραγματικά με το κλουβί πουλερικών όταν έλαβα. Αυτό που είναι περισσότερος, αστέρι Siver μας παρείχε πιό υπομονετικές οδηγίες εγκαταστάσεων. Τώρα το αγρόκτημά μου τρέχει πολύ καλά, σύντομα θα προετοιμαστώ για το δεύτερο σπίτι μου. -
Ο κ. Halim SatriaΕίναι αξέχαστο για μας να συναντηθούμε στο θάλαμο έκθεσης, μιλήσαμε με τον ασημένιο διευθυντή αστεριών την κα Joise, και ξεκινήσαμε την πρώτη επιχείρησή μας για τα νέα αγροκτήματα κοτόπουλού μου με το αυτόματο κλουβί κοτόπουλου. Η κα Joise στέλνει το μηχανικό στην εγκατάσταση οδηγών για με, εύκολος να λειτουργήσει, είμαι ευγνώμων.
λέξεις-κλειδιά [ 200 birds 4 tier layer cage ] αγώνας 225 προϊόντα.
3, 4, 5 σειρές ένας εξοπλισμός σπιτιών ωοτόκων ορνίθων πουλερικών κοτόπουλου κλουβιών στρώματος πλαισίων
| όνομα: | 3, 4, 5 σειρές ένας εξοπλισμός σπιτιών ωοτόκων ορνίθων πουλερικών κοτόπουλου κλουβιών στρώματος πλαι |
|---|---|
| Τύπος κλωβού στρώσης: | Κλουβί μπαταρίας τύπου A |
| Υλικό καλωδίων: | Q235, κλωβός γαλβανισμένου εν θερμώ |
3, 4, 5 Επίπεδα Ένα πλαίσιο στρώμα Κλουβιά Κοτόπουλο Πουλερικά Γάτα Κοτόπουλα εξοπλισμός σπιτιού
| Ονομασία: | 3, 4, 5 Επίπεδα Ένα πλαίσιο στρώμα Κλουβιά Κοτόπουλο Πουλερικά Γάτα Κοτόπουλα εξοπλισμός σπιτιού |
|---|---|
| Τύπος κλουβιάς στρώματος: | Τύπος κυψέλης μπαταρίας |
| Υλικό σύρματος: | Q235, θερμότατα καλωδιωμένο στρώμα κλουβί |
3, 4, 5 Επίπεδα Ένα πλαίσιο στρώμα Κλουβιά Κοτόπουλο Πουλερικά Γάτα Κοτόπουλα εξοπλισμός σπιτιού
| Ονομασία: | 3, 4, 5 Επίπεδα Ένα πλαίσιο στρώμα Κλουβιά Κοτόπουλο Πουλερικά Γάτα Κοτόπουλα εξοπλισμός σπιτιού |
|---|---|
| Τύπος κλουβιάς στρώματος: | Τύπος κυψέλης μπαταρίας |
| Υλικό σύρματος: | Q235, θερμότατα καλωδιωμένο στρώμα κλουβί |
5 κλουβί κοτόπουλου τομέων πουλερικών κλουβιών στρώματος αυγών μπαταριών στρώματος Q235
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τα στρώματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
Αυτόματα πουλιά που συγκομίζουν το κλουβί κοτόπουλου μπαταριών για το κοτόπουλο σχαρών που αυξάνει τον εξοπλισμό
| Όνομα προϊόντων: | Κοτόπουλο που αυξάνει τα κλουβιά κοτόπουλων μπαταριών εξοπλισμού για τις σχάρες |
|---|---|
| Τύπος: | Κλουβί σχαρών τύπων Χ |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
3 σειρές 4 κλουβί μπαταριών κοτόπουλου στρώματος σειρών στο φάρμα πουλερικών ένας τύπος
| Όνομα προϊόντων: | Ένας τύπος 3 σειρές 4 κλουβί μπαταριών κοτόπουλου στρώματος σειρών στο φάρμα πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
3 σειρές 4 κλουβί μπαταριών κοτόπουλου στρώματος σειρών στο φάρμα πουλερικών ένας τύπος
| Ονομασία προϊόντος: | Ένας τύπος 3 σειρές 4 κλουβί μπαταριών κοτόπουλου στρώματος σειρών στο φάρμα πουλερικών |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Το σύγχρονο στρώμα αυγών κοτόπουλου καλλιέργειας εγκλωβίζει τη γαλβανισμένη ανοίγοντας δομή
| Όνομα: | Κλουβιά τροφοδοτών κοτόπουλου για τα στρώματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβιά για τα στρώματα |
| Εφαρμογή: | Κλουβιά τομέων πουλερικών για τα στρώματα |
Το αγροτικό στρώμα 10000 πουλιών κοτόπουλων μπαταριών εγκλωβίζει μια καλλιέργεια πουλερικών τύπων
| Όνομα Prodcuct: | Ένα κλουβί αγροτικού στρώματος κοτόπουλων μπαταριών τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | Q235A καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος χάλυβας |
| Τύπος: | Ένα κλουβί κοτόπουλου στρώματος τύπων |
Πλήρες αυτόματο κλουβί στρώματος αυγών κλουβιών κοτόπουλου τοποθέτησης για τα αγροκτήματα κοτών πουλερικών της Αφρικής
| Άλλο όνομα: | Πλήρης αυτόματη ωοτοκία Κλουβιά κοτόπουλου Κλουβί με στρώματα αυγών κοτόπουλου για εκτροφεία πουλερι |
|---|---|
| Κλουβί Stand: | Χάλυβας τύπου U |
| Γούρνα τροφών: | Καθαρό υλικό PVC, χάλυβας ZN-Al ή γαλβανισμένος χάλυβας |

